Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Скроз ново палтенце
Скроз ново палтенце
Скроз ново палтенце Скроз ново палтенце Скроз ново палтенце

Скроз ново палтенце

400 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: памук полиестер

Ознаки: пролетно палто ново сиво есенско

5
0

Палтенцето е скроз ново, ниту еднаш не е облечено. Има постава и е идеално за есенско или пролетно време. Има копчиња и слатка крагњичка. Одговара на величините S/M.

Додадено: 21.11.2019 Прегледи: 383

Natasha00000

8
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

6