Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

фустан
фустан

фустан

1000 МКД

Град: Битола

Материјали: разно

Ознаки: крток каиш ќерамида портокалов

Додадено: 26.11.2019

Прегледи: 188

0

За подетални информации и повеќе слики од производ контактирајте ме, имам премногу за прикачување не можам да давам детални описи за секој поединечно. Сите артикли се многу малку носени скоро како нови. Сите што беа стари или износени ги донирав

dressforless

1
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0