Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
palto
palto palto

palto

700 МКД

Големина: XL

Бренд: xx

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: kafeno

2
0

eko koza palto noseno kratko vreme socuvano nisto ne mu fali pisuva xxl no e za xl.

Додадено: 1.12.2019 Прегледи: 107

nikolina83

47
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

2