Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Формални Бело кратко фустанче Ѕ
Бело кратко фустанче Ѕ
Бело кратко фустанче Ѕ

Бело кратко фустанче Ѕ

250 МКД

Големина: S

Град: Струга

Материјали: ...

Ознаки: мини фустан формални

Додадено: 7.12.2019

Прегледи: 163

0

Фустан без рамчиња,бела боја.Патент од позади. Големина S-M

SecondHand2

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3