Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Формални Komplet golem broj ( fustan i nametka)
Komplet golem broj ( fustan i nametka)
Komplet golem broj ( fustan i nametka) Komplet golem broj ( fustan i nametka) Komplet golem broj ( fustan i nametka) Komplet golem broj ( fustan i nametka)

Komplet golem broj ( fustan i nametka)

900 МКД

Големина: XXL

Бренд: hhh

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: evtin ubav nov zhenski moderen

Додадено: 8.12.2019

Прегледи: 283

1

Komplet od prekrasna dolga nametka i fustan Golem broj fustan, mozhe i za trudnici. Ne e nosen, ispran e i stoi od minatata sezona, nametkata e dva pati nosena co druga kombinacija. Shirok i prikriva mnogu, dolzinata e pristojna. Cenata e fiksna i ne podlezi na razmena XXL++

pikachu

212
0

Членот го следат

154

Членот ги следи

20