Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Долго Bunda ⬇⬇⬇ 900 den.
Bunda ⬇⬇⬇ 900 den.
Bunda ⬇⬇⬇ 900 den. Bunda ⬇⬇⬇ 900 den. Bunda ⬇⬇⬇ 900 den.

Bunda ⬇⬇⬇ 900 den.

1000 МКД

Големина: 40

Град: Битола

Материјали: вештачко крзно

Ознаки: бунда крзнена

7
0

Се продава бунда од вештачко крзно.Два пати носена.Многу удобна,лесна за носење и многу топла.Ја продавам поради погрешна големина.

Додадено: 15.12.2019 Прегледи: 538

Ivona6

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0