Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara palto
Zara palto Zara palto

Zara palto

1600 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

12
0

Belo podolgo palto. Mnogu moderno i za devojki i za povozrasni.Kupeno od Zara noseno samo ednas, preubavo stoi. Bez razmena. Tel 070 284 665

Додадено: 15.12.2019 Прегледи: 425

Simonams

3
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

13