Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Teddy coat
Teddy coat Teddy coat Teddy coat Teddy coat

Teddy coat

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: вискоза памук

Ознаки: зимско teddy coat капут

10
0

Капутчето е како ново, најмногу 2-3 пати облечено. Ептен трендовско за оваа сезона. Имам неколку слични затоа и го продавам. Величина 38/М. Може да одговара и за S бидејќи моделот се носи поширок. На последната слика се гледа како стои моделот. За повеќе мерки во порака.

Додадено: 17.12.2019 Прегледи: 483

ccoture

14
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

35