Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plishan fustan Nov
Plishan fustan Nov Plishan fustan Nov

Plishan fustan Nov

1200 МКД

Големина: 40

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: plish

Ознаки: fustan

4
0

Plishan fistan do kolena,nitu ednas ne e oblecen. So dolgi rakavi,dolzina do kolena. Standardna velicina,odgovara na S-M

Додадено: 18.12.2019 Прегледи: 325

RebeccA123

70
0

Членот го следат

80

Членот ги следи

0