Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Универзално Ski oprema plati 1zemi2 za 1-2god
Ski oprema plati 1zemi2 za 1-2god
Ski oprema plati 1zemi2 za 1-2god Ski oprema plati 1zemi2 za 1-2god Ski oprema plati 1zemi2 za 1-2god

Ski oprema plati 1zemi2 za 1-2god

1200 МКД

Големина: 86

Бренд: cross fire

Град: Скопје

Материјали: poliester pamuk

Ознаки: sharen

1
0

Novi so etiketa Pisuva za 12meseci deka e, no jaknata e komotna, a dolnite se podesuvaat na preramkite i nogavicite ako se odvitkaat se dobivaat dopolnitelni 2cm dolzina i za pogolemo dete.

Додадено: 19.12.2019 Прегледи: 86

ПЕПЕЛАШКА

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

10