Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Jacket like Zara
Jacket like Zara
Jacket like Zara Jacket like Zara Jacket like Zara Jacket like Zara

Jacket like Zara

2000 МКД

Големина: M

Бренд: xxxx

Град: Скопје

Материјали: xxxx

Ознаки: xxxxx

9
0

Jaknata e bukvalno kako nova, preubavo stoi. Modelot e ist kako od zara, kupena mi e od strana na instagram.Brojce M Bez zameni.

Додадено: 19.12.2019 Прегледи: 300

Aleksandra111

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

4