Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova zenska jakna
Nova zenska jakna Nova zenska jakna Nova zenska jakna Nova zenska jakna

Nova zenska jakna

1300 МКД

Големина: 38

Бренд: lee cooper

Град: Прилеп

Материјали: poliester

Ознаки: original

6
0

Se prodava nova zenska jakna original Lee Cooper Goleminata e :S/M Bez zameni

Додадено: 21.12.2019 Прегледи: 309

Daniela80

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0