Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални Фустан за венчавка/ веридба
Фустан за венчавка/ веридба
Фустан за венчавка/ веридба Фустан за венчавка/ веридба Фустан за венчавка/ веридба

Фустан за венчавка/ веридба

1000 МКД

Големина: 37

Град: Битола

Материјали: ппп

Ознаки: бел венчаница фустан веридба

0
0

особата што го носи фустанот е 165 цм и 59 кг оти фустанот е шиен по мерка за веридба со фустанот има и колан со циркони кои можете да го видите на сликата..носен е само еднаш на веридба и е во совршена состојба

Додадено: 22.12.2019 Прегледи: 378

irenakp

5
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1