Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bordo bershka jakna
Bordo bershka jakna Bordo bershka jakna

Bordo bershka jakna

700 МКД

Големина: 38

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: nn

Ознаки: nn

2
0

Br m bordo kratka jaknicka, nosena edna sezona. Bez mana

Додадено: 23.12.2019 Прегледи: 421

Likelike

7
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

23