Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Debela topla nametka
Debela topla nametka Debela topla nametka

Debela topla nametka

250 МКД

Големина: L

Бренд: pimkie

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

3
0

Debela dolga krem bela nametka/kardigan. Neoblecena, odgovara i za pokrupni. Bez razmena tel 070 284 665

Додадено: 24.12.2019 Прегледи: 103

Simonams

3
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

13