Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални %%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44
%%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44
%%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44 %%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44 %%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44 %%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44 %%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44

%%%Nov fustan👗 Karina 40/42/44

899 МКД

Бренд: eu

Град: Кочани

Материјали: nz

Ознаки: fustan karina nov 42/44 crn

2
0

Nov.Mnogu ubav model na fustan. *Brend Karina. 💜Extra kvalitet. Na preklop.Maramata može da se trga. 🎉Širina na gradi do 54/5cm. 👗Pristojna dolžina do 97/8cm. Odgovara od vel.40-44. Pozadi so patent. Bez razmena.

Додадено: 28.12.2019 Прегледи: 363

garderoba5

180
0

Членот го следат

124

Членот ги следи

84