Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Формално Kaput Koton -Novogodisna cena 400den
Kaput Koton -Novogodisna cena 400den
Kaput Koton -Novogodisna cena 400den Kaput Koton -Novogodisna cena 400den Kaput Koton -Novogodisna cena 400den

Kaput Koton -Novogodisna cena 400den

ПРОДАДЕНО

Големина: 36

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: poliester volna

Ознаки: kaput koton kafeav

2
0

Kaput, kupen od Koton, specificna kafeava boja. Velicina 36, prav kroj so kopce. Dolzina do kolenici.

Додадено: 1.1.2020 Прегледи: 243

MajaSkopje

60
0

Членот го следат

185

Членот ги следи

6