Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan

Fustan

400 МКД

Големина: 40

Бренд: desigual

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pamuk viskoza

3
0

Fustan, nov e ne e oblecen, dobien za poklon, malce mi e golem, materijal pamuk so viskoza, velicina XL odgovara i na L. Cena 400 den

Додадено: 5.1.2020 Прегледи: 266

mare140

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0