Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Машки Зара фармерки
Машки Зара фармерки
Машки Зара фармерки Машки Зара фармерки Машки Зара фармерки

Машки Зара фармерки

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: машки зара фармерки

5
0

Машки фармерки од брендот Зара, класичен модел светол тексас. Облечени се не повеќе од 3 пати. Должина на ногавици од надворешна страна е 110см, должина на ногавици од внатрешна страна е 80см обем на струк 100см

Додадено: 3.3.2013 Прегледи: 629

MajaGligorovska

59
1

Членот го следат

124

Членот ги следи

40