Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна MANGO женскa јакна
MANGO женскa јакна
MANGO женскa јакна

MANGO женскa јакна

550 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: јакна

8
0

MANGO женскa јакна тренд и убав модел величина одприлика S/М повелете димензии должина 59cm ,ширина од пазува до пазува 48cm,должина на ракави од пазува надоле 49cm.Супер би се искобинирала со се.Материјалот е во комбинација кожа со велур.Носена два-три пати одлично сочувана.Во живо е многу убава.

Додадено: 17.1.2020 Прегледи: 227

Kupi*online

16
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

0