Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна

Јакна

390 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: јакна

1
0

Јакна пролетно-есенска поставена во внатрешноста величина одприлика S/М повелете и димензии должина 67cm ,ширина од пазува до пазува 51cm должина на ракави од пазува надоле 48cm.Носена два-три пати одлично сочувана.

Додадено: 17.1.2020 Прегледи: 40

Kupi*online

17
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0