Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara фустан
Zara фустан Zara фустан Zara фустан

Zara фустан

700 МКД

Големина: 40

Бренд: zara

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: принт зара фустан

2
0

Материјалот е растеглив. Фустанот е купен од Зара Грција не е оштетен воопшто. Горниот дел е широк и затоа не ставив мерки. Цената не е фиксна Без размени

Додадено: 28.1.2020 Прегледи: 241

АМарија

7
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

17