Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Долги Продавам венчаница/невестински фустан
Продавам венчаница/невестински фустан
Продавам венчаница/невестински фустан Продавам венчаница/невестински фустан Продавам венчаница/невестински фустан Продавам венчаница/невестински фустан Продавам венчаница/невестински фустан

Продавам венчаница/невестински фустан

15000 МКД

Големина: 38

Бренд: lamas

Град: Скопје

Материјали: чипка

Ознаки: бисери невестински чипка венчаница фустан

Додадено: 30.1.2020

Прегледи: 789

2

Се продава венчаница од бутик Lamas GTC, колекција 2019год. Целата е со чипка, бисери и циркони. Бојата е бисерно-бела, одговара на големина S/M, за максимална височина до 180cm. Се закопчува со патент одзади.

[email protected]

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0