Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan XL
Fustan XL Fustan XL Fustan XL

Fustan XL

1650 МКД

Големина: XL

Бренд: ///

Град: Тетово

Материјали: ////

Ознаки: fustan xl svecen

8
0

Preubav nezno rozev fustan pogoden za sveceni priliki.Gore izraboten so cipka a nadolu lesno pagja i gi prikriva nedostatocite. Cena simbolicna.

Додадено: 1.2.2020 Прегледи: 433

maci88

6
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

2