Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште Над колена 👉🏼НОВО од бутик
👉🏼НОВО од бутик
👉🏼НОВО од бутик 👉🏼НОВО од бутик 👉🏼НОВО од бутик 👉🏼НОВО од бутик

👉🏼НОВО од бутик

390 МКД

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: здолниште ново

4
0

Ѕ величина на здолниште за оваа сезона. Доаѓа над колена во убава крем нијанса и прскана комбинација од други бои. На половината има ластик кој е само во задниот дел. Пуштено надолу не е тесно залепено и совршено стои со високи чизми и блуза или кошула по ваш избор. Ново неносено. За дополнителни слики и димензии можете да ми се обратите во порака.

Додадено: 5.2.2020 Прегледи: 332

Sarasarche

23
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0