Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Скроз нова чипкана блузичка
Скроз нова чипкана блузичка
Скроз нова чипкана блузичка Скроз нова чипкана блузичка Скроз нова чипкана блузичка

Скроз нова чипкана блузичка

300 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: чипкана нова кремаста

3
0

Скроз нова чипкана блузичка која може да се носи и со паднати раменици. Одговара на XS/S.

Додадено: 6.2.2020 Прегледи: 256

Natasha00000

21
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

7