Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Next teget kosula L/ XL
Next teget kosula L/ XL
Next teget kosula L/ XL Next teget kosula L/ XL Next teget kosula L/ XL Next teget kosula L/ XL

Next teget kosula L/ XL

250 МКД

Големина: 41

Бренд: next

Град: Скопје

Материјали: viskoza zorzet

Ознаки: karner teget prozirno elegantno kosula

7
0

Teget prozirna kosula na Next, viskoza, vel.16 (XL/L). So bubi kragna i kopci, secena pod gradi , so karner. Blago puf rakavi, bez postava.

Додадено: 7.2.2020 Прегледи: 108

AnaviSk

387
1

Членот го следат

410

Членот ги следи

73