Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
nova suknja
nova suknja

nova suknja

300 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: crna

Состојба: ново без етикета

Додадено: 8.2.2020

Прегледи: 383

3

Nova suknja polovina od struk pozadi so lastik ,so falti ubavo pagja elegantno moderno so postava

miratae123

26
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

54