Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини Фустан скроз нов
Фустан скроз нов
Фустан скроз нов Фустан скроз нов Фустан скроз нов

Фустан скроз нов

650 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: фустан

Ознаки: нов

1
0

Фустанот е скроз нов, буквално ни еднаш не е носен.Тиркиз со црно и чипка. Отворете на мојот профил за повеќе избор.

Додадено: 11.2.2020 Прегледи: 37

IsidoraSokolova

34
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

27