Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Панталони Бикини,накит
Бикини,накит
Бикини,накит

Бикини,накит

900 МКД

Град: Скопје

Материјали: конец

Ознаки: рачна изработка

Додадено: 11.2.2020

Прегледи: 176

2

.* Рачно плетени бикини (горен дел) во нежна маслинесто-зелена боја.Материјал - 100% памук. Цена - 900 денари * Ѓердан изработен во макраме техника во комбинација со монистри и додатоци од дрво и коска. Цена - 700 денари * Обетки изработени во макраме техника во комбинација со дрвени додатоци. Цена - 400 денари

PhoenixJewerly

30
0

Членот го следат

56

Членот ги следи

9