Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна Јакна Јакна

Јакна

300 МКД

Големина: 41

Град: Прилеп

Материјали: ----

Ознаки: ----

0
0

Јакна која е со две лица, едното е меко како кебе а другото е отпорно на ветар и вода , брендирана капата се вади, нема мана L/XL величина димензии рамена-44 гради-54 струк-50 должина-60

Додадено: 14.2.2020 Прегледи: 34

VioletaS

218
0

Членот го следат

130

Членот ги следи

7