Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

350 МКД

Големина: L

Град: Кичево

Материјали: растеглив

Ознаки: растеглив

Додадено: 21.2.2020

Прегледи: 191

0

Фустанче носено само еднаш без никакви маани Л величина за димензии пишете ми

Fashion233

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0