Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Desogual блуза
Desogual блуза
Desogual блуза Desogual блуза Desogual блуза Desogual блуза

Desogual блуза

ПРОДАДЕНО

Големина: S

Бренд: desigual

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: desigual

0
0

Desigual блуза С. Дезен карактеристичен за брендот . Нема траги од носење

Додадено: 25.2.2020 Прегледи: 89

crvenkapa

223
0

Членот го следат

426

Членот ги следи

12