Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Proletna kombinacija
Proletna kombinacija Proletna kombinacija Proletna kombinacija Proletna kombinacija

Proletna kombinacija

1500 МКД

Големина: 36

Бренд: converse

Град: Кочани

Материјали: neznam

Ознаки: x xxx

Додадено: 26.2.2020

Прегледи: 330

1

Mnogu interesna modna kombinacija za proletno vreme. Teksas palto s velicina, fustan s/m velicina, starki 38 broj. Cena za komplet mnoguu povolna.

Vaska1992

7
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

9