Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула Кошула Кошула Кошула

Кошула

400 МКД

Големина: L

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: меш

Ознаки: пинк

0
0

Кошула Л-40 Пинк боја, внатрешни копчиња На предниот дел и околу вратот има циркони

Додадено: 26.2.2020 Прегледи: 139

crvenkapa

223
0

Членот го следат

426

Членот ги следи

12