Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
CK Calvin Klein gradnici
CK Calvin Klein gradnici CK Calvin Klein gradnici CK Calvin Klein gradnici CK Calvin Klein gradnici

CK Calvin Klein gradnici

300 МКД

Големина: 36

Бренд: ck calvin klein

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: calvin klein original ck gradnik

2
0

Original gradnici od Calvin Klein Kupeni od USA Noseni, no kratko i bez ostetuvanja Broj 75c Boja kafeava i kafeava so crno Cena na eden 300den Dvata zaedno moze za 500 den

Додадено: 28.2.2020 Прегледи: 252

Tea1989

16
0

Членот го следат

47

Членот ги следи

18