Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
фармерки
фармерки фармерки фармерки

фармерки

300 МКД

Големина: XXL

Бренд: котон

Град: Скопје

Материјали: 95%памук 5%еластин

Ознаки: denim lovers

3
0

Сликата е сликана на паркет, ама да се разбереме го исчистив пред сликање. Инаку фармерките се темно сиви, ги сликав од сите агли и можете да видите дека воопшто не се скинати, излижани, избледени или исфлекани.Буквално немаат никаква мана. Не се пеглани затоа делуваат малку изгужвани. Имаат 4 џебови и се со висок струк. Бројчето е 44 или ХХL. Ги продавам бидејќи сум ослабната. Доколку сакате да ги купите, предложете ми цена и ќе се договориме.

Додадено: 29.2.2020 Прегледи: 382

принцезичка

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

58