Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka jakna
Bershka jakna Bershka jakna

Bershka jakna

1700 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

3
0

Kupena od Bershka, oblecena max dva pati se prodava poradi utnato brojce kupena 3500 velicina S/M

Додадено: 4.3.2020 Прегледи: 217

Matea2000

24
2

Членот го следат

47

Членот ги следи

2