Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Nova kosula Gina Benotti M/L
Nova kosula Gina Benotti M/L
Nova kosula Gina Benotti M/L Nova kosula Gina Benotti M/L Nova kosula Gina Benotti M/L Nova kosula Gina Benotti M/L Nova kosula Gina Benotti M/L

Nova kosula Gina Benotti M/L

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: ginabenotti

3
0

Svilenkasta so cveten print, podolga, boite skladni, znaci prekrasna Odgovara za 40 i 42 so pomali gradi pazuvi 52 dolzina od ramo do dole 73-77 Rakav 60

Додадено: 6.3.2020 Прегледи: 469

Dijana2016

77
0

Членот го следат

60

Членот ги следи

14