Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Тренерки Оригинал Adidas climalite женски тренерки L/XL
Оригинал Adidas climalite женски тренерки L/XL
Оригинал Adidas climalite женски тренерки L/XL Оригинал Adidas climalite женски тренерки L/XL Оригинал Adidas climalite женски тренерки L/XL

Оригинал Adidas climalite женски тренерки L/XL

800 МКД

Големина: 42

Бренд: adidas

Град: Битола

Материјали: полиестер еластин памук

Ознаки: прекрасни

1
0

Преубави оригинал тренерки, стојат припиено и секси, долните се 42, а горната иако е помал број по етикета, одговара за L/XL, многу е прилагодлив моделот. Двете парчиња не се комплет, но изгледаат како да се. Без размени, во одлична состојба се. Димензии Долни Должина 1 метро Струк 41 Колкови 49 Кутел длабина 27 Горна Должина 65 Ширина пазуви 49 Ракави 76 со што работ не е на раменици туку мерено е од јаката

Додадено: 9.3.2020 Прегледи: 231

Atlantida

183
0

Членот го следат

189

Членот ги следи

20