Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Мини Нов Фустан Bershka
Нов Фустан Bershka
Нов Фустан Bershka Нов Фустан Bershka

Нов Фустан Bershka

600 МКД

Големина: S

Бренд: bershka

Град: Битола

Материјали: xxx

Ознаки: xxxx

Додадено: 11.3.2020

Прегледи: 294

2

Буквално нов фустан, растеглив- Bershka. Величина ХЅ, но одговара и за S.

maricka

10
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

5