Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Туника Prekrasen cassual duks
Prekrasen cassual duks
Prekrasen cassual duks Prekrasen cassual duks Prekrasen cassual duks Prekrasen cassual duks

Prekrasen cassual duks

1500 МКД

Големина: XL

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: crna svetkava

5
0

Skroz nova tunika od Guess nikogaš ne nosena kupena so pogrešna veličina vo Španija. 072 321-003

Додадено: 12.3.2020 Прегледи: 311

Sanelkovich

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0