Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Zeleno bela H&M kosula
Zeleno bela H&M kosula
Zeleno bela H&M kosula Zeleno bela H&M kosula Zeleno bela H&M kosula

Zeleno bela H&M kosula

250 МКД

Големина: 37

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: karirano belo zeleno pamuk h&m

0
0

Pamucna karirana zeleno bela H&M kosula. Odgovara za S i M. Bez bilo kakvi tregi na nosenj

Додадено: 12.3.2020 Прегледи: 21

AnaviSk

387
1

Членот го следат

409

Членот ги следи

73