Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустан
Фустан Фустан Фустан Фустан Фустан

Фустан

2200 МКД

Бренд: roberta

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: фустан елегантен

Додадено: 15.3.2020

Прегледи: 167

0

Елегантен фустан за свечени прилики, идеален за полуматура или матура за вашите принцези, донесен од странство.

GordanaSK

4
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4