Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Долго NOVO Svila/len maslinesta nametka
NOVO Svila/len maslinesta nametka
NOVO Svila/len maslinesta nametka NOVO Svila/len maslinesta nametka NOVO Svila/len maslinesta nametka

NOVO Svila/len maslinesta nametka

500 МКД

Големина: XL

Бренд: leona

Град: Скопје

Материјали: len viskoza svila

Ознаки: novo viskoza nametka maslinesto svila

0
0

Talijanski brend Leona, kombinacija viskoza/ svila/ len. Isprana zdiplena, 2 broja pogolema. Odgovara za XL i L

Додадено: 16.3.2020 Прегледи: 24

AnaviSk

387
1

Членот го следат

409

Членот ги следи

73