Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто NOVO Zeleno/zolta nametka
NOVO Zeleno/zolta nametka
NOVO Zeleno/zolta nametka NOVO Zeleno/zolta nametka NOVO Zeleno/zolta nametka

NOVO Zeleno/zolta nametka

200 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: zeleno pamuk novo nametka zolto

0
0

Nova pamucna nametka, zeleno-zolta paisley sara na krem osnova. Bez kopci so krenata jaka i 3/4 rakavi

Додадено: 16.3.2020 Прегледи: 23

AnaviSk

387
1

Членот го следат

409

Членот ги следи

73