Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блузичка
Блузичка Блузичка Блузичка

Блузичка

250 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ---

1
0

Танко памучно блузиче со циркони на сликата, скоро ново М величина

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 12

VioletaS

218
0

Членот го следат

130

Членот ги следи

7