Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустанче
Фустанче Фустанче Фустанче

Фустанче

200 МКД

Големина: 43

Град: Прилеп

Материјали: ----

Ознаки: ---

0
0

Фустанче шиено по мерка XL/XXL величина, сочувано како ново димензии рамена-40 гради-50 струк-46 должина-110

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 36

VioletaS

218
0

Членот го следат

130

Членот ги следи

7