Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Здолниште
Здолниште Здолниште Здолниште

Здолниште

100 МКД

Големина: 40

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ----

0
0

Нова е само еднаш е носена со мал шлиц назат L/XL величина димензии струк-42 колкови-52 должина-55

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 11

VioletaS

218
0

Членот го следат

130

Членот ги следи

7