Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини Фустан-туника
Фустан-туника
Фустан-туника Фустан-туника Фустан-туника Фустан-туника Фустан-туника

Фустан-туника

300 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: -----

Ознаки: ----

0
0

Фустан туника M/L величина, материјалот е мешавина и е ептен квалитетен, нема тргање ни губење на боја или форма. Преубаво стои и ја истакнува линијата Димензии гради-45-47 струк-43-45 должина-87

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 14

VioletaS

218
0

Членот го следат

130

Членот ги следи

7